Kryształowa statuetka sześcienna

statuetka ze szkła do wygrawerowania zdjęcia
Kryształowa statuetka sześcienna

Elegancka i piękna -te dwa słowa najlepiej opisują tę kryształową statuetkę. Po wygrawerowaniu logo firmy, dodaniu ozdobników i tekstu, będzie znakomitą nagrodą jubileuszową dla pracownika. Kształt tej statuetki powoduje, że może być ona wykorzystana jako kryształowy dyplom dla zwycięzcy dowolnego konkursu. Po wygrawerowaniu zdjęcia i dodaniu życzeń to doskonały upominek na rocznicę ślubu albo podziękowanie dla rodziców od pary nowożeńców. Prezent niezwykle oryginalny i ładnie prezentujący się na półce w salonie.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 299,00 zł
szt.

Kryształowa statuetka 300 mm

statuetka kryształowa do grawerunku 3D
Kryształowa statuetka 300 mm

Elegancka i efektowna -te dwa słowa najlepiej opisują tę kryształową statuetkę. Po wygrawerowaniu logo firmy, dodaniu ozdobników i tekstu, będzie znakomitą nagrodą jubileuszową dla pracownika. Kształt tej statuetki powoduje, że może być ona wykorzystana jako kryształowy puchar dla zwycięzcy dowolnego konkursu. Nagroda bardzo oryginalna i jedyna w swoim rodzaju.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 349,00 zł
szt.

Kryształowa statuetka 490 mm

kryształowy puchar z grawerunkiem jako nagroda
Kryształowa statuetka 490 mm

Elegancja połączona z solidnym wyglądem sprawia wrażenie, że ten kryształ musiał być specjalnie przygotowany na bardzo poważne okazje. Po wygrawerowaniu logo firmy i dodaniu dedykacji, będzie to znakomita nagroda jubileuszowa dla pracownika. Kształt tej statuetki powoduje, że może być ona wykorzystana jako kryształowy puchar dla zwycięzcy w rywalizacji sportowej. Warto zainwestować, aby odpowiednio uczcić poważną imprezę.

Dostępność: W oczekiwaniu na dostawę

Cena: 1 499,00 zł

Statuetka nowoczesna 235x90x50

kryształowy gadżet firmowy z wygrawerowanym logo
Statuetka nowoczesna 235x90x50

Elegancki i nowoczesny kształt -to główna cecha, które wyróżnia tę kryształową statuetkę. Po wygrawerowaniu logo firmy, dodaniu ozdobników i tekstu, będzie znakomitą nagrodą jubileuszową dla pracownika. Kształt tej statuetki powoduje, że może być ona wykorzystana jako kryształowy dyplom dla zwycięzcy dowolnego konkursu. Prezent niezwykle oryginalny i ładnie prezentujący się na półce w salonie.

Dostępność: W oczekiwaniu na dostawę

Cena: 349,00 zł

Statuetka z okrągłą górą

owalna kryształowa statuetka do wygrawerowania zdjęcia
Statuetka z okrągłą górą

Ta elegancka kryształowa statuetka jest idealna do wygrawerowania zdjęcia pary młodej wraz z podziękowaniem dla rodziców. To piękny prezent dla rodziców w dniu ślubu ich dzieci. Po wygrawerowaniu logo firmy, dodaniu ozdobników i tekstu, będzie znakomitą nagrodą jubileuszową albo dyplomem uznania dla pracownika. Po wygrawerowaniu zdjęcia i dodaniu życzeń to doskonały upominek na rocznicę ślubu. Prezent niezwykle oryginalny i ładnie prezentujący się na półce w salonie.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 299,00 zł
szt.
Info w nagłówku
zadzwoń 509 636 886
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl